Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

2016-2017 Mezunları

İlköğretim

  Adı Soyadı Tercih Ettiği Okul
Ahmet Mert Ersayın Modafen
Alara Çiftçi Woodbridge College (İngiltere)
Ali Eren Tüylüoğlu Eton College (İngiltere)
Alp Kayadır TED Acarkent
Alp Soyupak Avrupa Koleji
Aras Emre Yıldırım  Eyüboğlu Koleji
Arda Barış Hasgül Saint-Joseph Fransız Lisesi
Aslan Rıza Palaska Koç Lisesi
Aslı Demir Beşiktaş Anadolu Lisesi
Aslı Pıtırlı Özel Küçük Prens Lisesi (%60 Burslu)
Atahan Atilla   
Baran Yiğit Eyüboğlu Koleji
Batur Soyupak Bilfen Çamlıca Anadolu Lisesi
Berk Güver İMİ Koleji 
Berkay Yılmaz Modafen
Bora Erdoğan Irmak Koleji (%60 Burslu)
Boran Gürkan İsveç Catelyn School
Burak Ege Gül Avusturya Lisesi
Cem Yıldız SEV Amerikan Koleji
Cenk Uraz Duray Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
Çakırbey Fatih Çakmak Modafen
Defne Seydan Sainte-Pulcherie Fransız Lisesi
Deniz Emir Öçgüder Modafen
Derin Demirkol  İtalyan Lisesi
Derin Güzelsu  Doğa Koleji Ataşehir (%75 Burslu)
Derya Kaya Modafen
Dila Gürbüzer Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
Dilara Bayraktar
Doğa Doğan İstek Okulları (%50 Burslu)
Efe Demirel  Modafen
Efe Güller Eyüboğlu Koleji
Efe Türbedar
Ege Acar Modafen
Ege Ereke  Fevziye Mektepleri Özel Işık Lisesi (%75 Burslu)
Ege Üçer Özel Saint Michel Fransız Lisesi (%100 Burslu)
Emin Hacıkamiloğlu Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
Emre Bozkır Modafen
Emre Çebi  Eyüboğlu Koleji
Emre Fethi Can 
Emre Üçer Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
Erdem Çakırca Haydarpaşa Lisesi
Eren Çeşit Çekmeköy Özden Cengiz Anadolu Lisesi
Eymen Seyrek Modafen
Gianni Tozzo Modafen
Güneş Ulubaş Üsküdar Amerikan Lisesi
İrem Hacıkamiloğlu Özel Saint Michel Fransız Lisesi
Jayden Emre Van Zyl Modafen
Kaan Can Kımız Modafen
Kaan Eskici Modafen
Kadir Nokay  Ümraniye Anadolu Lisesi
Kaya Has Özel Saint Michel Fransız Lisesi
Kerem Esin Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
Kerem Kurtulmuş Modafen
Maya Gücüm TED İstanbul Koleji
Mina Nur Toğlukdemir Modafen
Miranda Mihri Becker İTÜ Geliştirme Vakfı Lisesi (%60 Burslu)
Miray Bulut İtalyan Lisesi
Nil Erdal Özel Alev Okulları (%40 Burslu)
Nisan Aydıner Sezin Koleji
Oğuz Kayra Berber İtalyan Lisesi
Ömer Eren Çelik Eyüboğlu Koleji
Ömer Ilgaz Özel Alev Okulları
Ömer Tarık Uzun  Eyüboğlu Koleji
Öykü Uzun Kadıköy Anadolu Lisesi
Rima Su Aklar  Uğur Okulları 
Rutkay Muhtaranlar TED Rönesans Koleji
Sanem Sarıoğlu Saint-Joseph Fransız Lisesi
Sarp Harmankaya Sainte-Pulcherie Fransız Lisesi
Selin Kösebay Kabataş Erkek Lisesi
Serra Kösebay İtalyan Lisesi
Şevval Lara Göktaş Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi
Tibet Tiryaki Modafen
Tuna Özen  Modafen
Yağmur Alparslan Kadıköy Anadolu Lisesi
Yenican Koçtürk Vefa Lisesi
Zeynep Deniz Saraçoğlu Sainte-Pulcherie Fransız Lisesi
Zeynep Ece Saruhan Saint George (Almanya)
Zeynep Özsoy Modafen
Zeynep Şahin Eyüboğlu Koleji


Lise

  Adı Soyadı Üniversite Bölüm
Adnan Mert Trenova Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce)
Alara Dinler İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği (İngilizce)
Ali Emir Sarıoğlu İstanbul Teknik Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (SUNY Programı)
Aslı Tümer Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar (İngilizce)
Aycan Emre Ülgener Okan Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Aysima Aslandağ Koç Üniversitesi Ekonomi (İngilizce)
Ayten Beliz Aydın School of the Art İnstitute of Chicago Animasyon
Azra Ural Özyeğin Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) (%25 Burslu)
Begüm Çıkrıkçıoğlu Lougborough University Grafik Kominikasyon ve İlüstrasyon
Bilge Başdağ Türk-Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji (Almanca)
Birand Geçergil İstanbul Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
Birce Develioğlu    
Bora Özügüzel Özyeğin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
Busenur Öztekin Özyeğin Üniversitesi Mimarlık (İngilizce)
Çağdaş Özen Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik (İngilizce) (%50 Burslu)
Damla Kaya Özyeğin Üniversitesi Hukuk
Dila Er Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
Dila Yağmur Koç İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (İngilizce)
Doğanay Akal Özyeğin Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) (%50 Burslu)
Ece Çolpan    
Ecem Tuana Özdemir Marmara Üniversitesi İktisat
Ege Uçak Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (%50 Burslu)
Elifnaz Sadıkoğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
Emirhan Sadıkoğlu Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik (İngilizce) (%50 Burslu)
Fatma Aylin Sarıkaya Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
Fatma Elif Alikişioğlu Koç Üniversitesi Hukuk
Fırat Gölcük İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (%50 Burslu)
Furkan Dağlı Özyeğin Üniversitesi Endüstri Tasarımları Mühendisliği (İngilizce) (%65 Burslu)
Hazal Sıtkıye Akman İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (%25 Burslu)
Hüseyin Dağhan Dağlı Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
Irmak Babul Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik (İngilizce) (%50 Burslu)
İlkim Tuana Öztürk Marmara Üniversitesi Maliye
Kutlu Kuzey Sayın Işık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
Mahmut Sami Yangın Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
Mete Sürmeli İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama (İngilizce) (%50 Burslu)
Öykü Öztürk Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) (%25 Burslu)
Selin Ilgın Zor Marmara Üniversitesi Hukuk
Tarık Ermert Özyeğin Üniversitesi Uluslararası Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
Tayfun Ege Şiranlı Yeditepe Üniversitesi Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi (İngilizce) (%25 Burslu)
Uraz Göktekin Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar (İngilizce)
Yiğit Telli Yeditepe Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (İngilizce) (%50 Burslu)
Zeynep Aslan İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (%25 Burslu)