2017-2018 Mezunları | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

2017-2018 Mezunları

İlköğretim

2017-18 eğitim öğretim yılında mezun olan 91 öğrencimizden 88 tanesi LGS’ye girmiştir. Aşağıdaki bilgiler öğrencilerimizin sınavda aldıklara puana göre yerleşmeye hak kazandıkları özel okulları göstermekte olup, kayıt oldukları okulun resmi bir göstergesi değildir.

Okul No Adı Soyadı Özel Lise
874 Batu Onur Onat Robert Kolej
305 Yaman Nuri Uzakgiden Özel Alman Lisesi
667 Can Emre Özciğer Özel Alman Lisesi
455 Batur Deniz Turgay Üsküdar Amerikan Lisesi
1770 Hanzade Durmuşoğlu Üsküdar Amerikan Lisesi
158 Nisa Ekşioğlu İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
296 Sahra Genç İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
335 Taylan Tekin Güngörmüş İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
471 Arda Havlioğlu İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
875 Zeynep Polat İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
1084 Enes Ömer Tepetam İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
1326 Bahar Tok İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
1648 Derya Kılıç İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
1699 Mehmet Can Yangın İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
1765 Aslı Özer İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
541 Mina Batıgün St. Georg Avusturya Ticaret Lisesi
871 Kaan Sakarya St. Georg Avusturya Ticaret Lisesi
1639 Ceyda Yazıcı St. Georg Avusturya Ticaret Lisesi
1264 Ece Azra Yüksel İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
260 Elasu Yavuz İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
879 Şimal Savaş İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
1257 Neriman Dora Baykal İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
1766 Mehmet Uğur İkiışık Sainte Pulchérie Fransız Lisesi
143 Doğa Dinler Özel İtalyan Lisesi
146 Kerem Hoşer Özel İtalyan Lisesi
538 Dila Koralp Özel İtalyan Lisesi
540 Yasemin Zeynep Zaim Özel İtalyan Lisesi
647 Kayra Hıdıroğlu Özel İtalyan Lisesi
873 Doğa Uytun Özel İtalyan Lisesi
934 Tuna Çağlar Özel İtalyan Lisesi
1757 Ozan Demirel Özel İtalyan Lisesi
142 Azra Dinler Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
151 Tibet Ege Demir Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
916 Ada Deniz Aydemir Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
1321 Akın Ünsal Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
1769 Emir İlkdoğan Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
1775 Sabiha Doğa Özbeklik Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
2085 Yiğit Kuru Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
539 Kaan Akbulut Saint Michel Fransız Lisesi
1315 Berk Kaya Saint Michel Fransız Lisesi
1317 Ebru Tıraş Saint Michel Fransız Lisesi
1861 Gökay Gülcan Saint Michel Fransız Lisesi
2145 Sena Takmaklı Saint Michel Fransız Lisesi
328 Nil Geren Galileo Galilei İtalyan Lisesi
1582 Ege Oğul Galileo Galilei İtalyan Lisesi
1948 Zeynep Naz Öktem Galileo Galilei İtalyan Lisesi
2189 Ahmet Buğra Torun Galileo Galilei İtalyan Lisesi
148 Melis Ercan Diğer Özel Lise
308 Yunus Arda Ergüz Diğer Özel Lise
403 Alp Kocabalkan Diğer Özel Lise
494 Ömer Harmankaya Diğer Özel Lise
680 Doruk Gürkol Diğer Özel Lise
767 Nihat Sarp Ekşi Diğer Özel Lise
872 Özgür Hasan Topaç Diğer Özel Lise
877 Alp Aytuğlu Diğer Özel Lise
881 Doğa Denizer Diğer Özel Lise
1030 Yavuz Aslan Diğer Özel Lise
1216 Urcun Derin Canel Diğer Özel Lise
1248 Kaan Alaner Diğer Özel Lise
1259 Şila Aktürk Diğer Özel Lise
1260 Delfin Doğaner Diğer Özel Lise
1261 Mehmet Toplusoy Diğer Özel Lise
1264 Ece Azra Yüksel İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi
1266 Ada Geveli Diğer Özel Lise
1311 Melin Denizel Diğer Özel Lise
1323 Pelin Tüzün Diğer Özel Lise
1325 Hamit Emre Tomba Diğer Özel Lise
1392 Ahmet Akif Şark Diğer Özel Lise
1583 Tuna Soykan Diğer Özel Lise
1596 Özgür Tuncer Diğer Özel Lise
1637 Ali Ehad Türker Diğer Özel Lise
1640 Fatih Sulu Diğer Özel Lise
1671 Ceren Melisa Tüzün Diğer Özel Lise
1677 Derin Karadeniz Diğer Özel Lise
1695 Deniz Kozaklı Diğer Özel Lise
1709 Atilla Kaan Yüzer Diğer Özel Lise
1711 Emre Can Arığ Diğer Özel Lise
1731 Neşe Dila Sunar Diğer Özel Lise
1767 Başar Sevenler Diğer Özel Lise
1772 Yiğit Tunur Diğer Özel Lise
1774 Livio Gazze Diğer Özel Lise
1776 Cemre Özen Diğer Özel Lise
1778 Sarp Ölçer Diğer Özel Lise
1869 Yavuz Kinalp Diğer Özel Lise
1926 Derin Akanıl Diğer Özel Lise
1937 Ege Şehsuvaroğlu Diğer Özel Lise
1956 Irmak Özatay Diğer Özel Lise
2060 Emre Benbasat Diğer Özel Lise
2062 Emre Akşehirli Diğer Özel Lise
2149 Derin Erdoğdu Diğer Özel Lise
1263 Buğrahan Bayraktar
1771 Kerem Odabaşı


Lise

Adı Soyadı Üniversite Bölüm
Ada Yarar Arts University Bournemouth Acting
Ali Kemal Köroğlu Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (İngilizce)
Ali Tuna Sevinç Özyeğin Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
Ali Yağız Altuğ Eu Business School Tourism and Hotel Management
Alper Özer Özyeğin Üniversitesi İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
Arda Hideo Tarku University of British Columbia International Relations
Baran Dinççetin Nuova Accademıa Di Belle Arti Design
Barkan Güçbilmez İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık (İngilizce) (%25 Burslu)
Bartu Arat Özyeğin Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
Batuhan Bir Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği (M.T.O.K.)
Beçim Kömürcü İstanbul Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat (İngilizce) (%50 Burslu)
Berra Bayraktar Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
Buğra Budak Özyeğin Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) (%50 Burslu)
Bülent Saral Dalyan İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
Derin Carda University of Surrey Computer Science Engineering
Derin Kalkavan Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)
Doğa Karaşan İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim (İngilizce) (%25 Burslu)
Eda Evrensel Gebze Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce)
Efe Üstünel Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
Ege Kırdar Işık Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
Ege Uğur Özyeğin Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
Erdem Evrensel Türk-Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji (Almanca)
Erkan Can Güleray Corvinus University of Budapest Business and Management
İlayda Gürsan Marmara Üniversitesi Resim
İrem Kırdar Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (İngilizce)
Kaan Aydın İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık (İngilizce) (%25 Burslu)
Kayra Uçar Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Programları (İngilizce)
Koray Sami Kartı Yeditepe Üniversitesi İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
Mert Türkoğlu Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
Metehan Özsoy King’s College London Economics & Mathematics
Naz Yüzbaşıoğlu Özyeğin Üniversitesi İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
Onur Bozoğlu İstanbul Üniversitesi Çevre Mühandisliği
Sarp Çakmak Corvinus University of Budapest Preparatory Program
Selçuk Mert Tüfekçi İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslar Arası Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
Selin Türkoğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık (İngilizce) (%50 Burslu)
Serra Bayraktar İstanbul Medeniyet Üniversitesi Felsefe
Sinan Nacak Işık Üniversitesi İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
Tuna Özaltın İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Tunahan Meriç İstanbul Gelişim Üniversitesi Spor Yöneticiliği (%50 Burslu)
Ulaş Topaç Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce)
Zeyneb Yıldız Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
Zeynep Keleş İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi