23 Nisan Modafen’de Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

23 Nisan Modafen’de Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Modafen öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir coşkuyla kutlandı.

18 Nisan Çarşamba günü EdukaKids, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz için okulumuzun konferans salonunda sihirbaz gösterisi yapıldı. Öğrencilerimizin büyük ilgi ve merakla izlemiş olduğu gösterinin ardından 19 Nisan Perşembe günü okul bahçemizde 23 Nisan kutlamaları yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenimiz, 1. ve 2. sınıf öğrencilerimizin okuduğu şiirlerle devam etti. Ardından programımız İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve İspanyolca gösterileriyle eğlencenin doruk noktasına ulaştı. Kutlamada 4. sınıflarımızın düzenlemiş olduğu kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrencimiz Yiğit Ulaş Kara kompozisyonunu okuyarak Türk çocuğunun Ata’sına olan saygısını bir kez daha dile getirdi. Son olarak okul koromuzun seslendirdiği şarkılara eşlik eden öğrencilerimiz Perküsyon ekibinin performansıyla da keyifli anlar yaşadı.

Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımızda öğrencilerimizin coşkusu ve gözlerindeki ışıltı görülmeye değerdi.