Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bu sene “Distinctive Schools” kategorisine girerek gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını dünya ölçütlerinde belgelendirmeye

Dil eğitimi gerçek yaşamla iç içedir. Dil derslerinin salt okul içi programlarıyla sınırlı kalamayacağının bilincinde olan Modafen’de öğrencilerimiz yıl içerisinde edindikleri ve yaşayarak öğrendikleri İngilizce eğitimini Cambridge English sınavları ile akademik bir platforma taşımaktadır. Öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlama ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dili dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlamakta ve sürekli eğitimi desteklemektedir. Bu bağlamda öğrencilerimiz Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını 1-8 Kasım tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törende, Akademik Koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu ve İngilizce öğretmenlerinin elinden almışlardır. Türkiye genelinde yaklaşık 450 okulun ve 40.000 adayın katıldığı bu sınavlarda Modafen; İstanbul, Marmara ve Türkiye istatistiklerinin tümünde ortalama puanların üzerinde başarı göstermiştir.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.