Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını dünya ölçütlerinde belgelendirmeye devam ediyor.

Etkin eğitim alanları sunan sınavlar, öğrencilerin dil becerilerini bireysel olarak ölçmekle kalmaz aynı zamanda onların grup içindeki öğrenme süreçlerini de değerlendirir. Öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlama ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dili dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlar ve sürekli eğitimi destekler. Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını 2-3 Ekim tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törende, Akademik Koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu ve İngilizce öğretmenlerinin elinden alan öğrencilerimiz, gösterdikleri üstün başarı ile göz doldurmuş ve Modafen ailesini bir kez daha gururlandırmıştır.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.