Modafen Kulüpleri | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen Kulüpleri

Mona Lisa

Modafen Spor Kulübü

2011-2012 eğitim öğretim yılı 1. döneminde kurulan Modafen Spor Kulübü, bünyesinde; futbol, voleybol, yelken, rüzgâr sörfü, yüzme, karate, basketbol, tenis, satranç gibi dallarda alanında uzmanlaşmış 20′den fazla spor eğitmeni bulundurmakta ve Modafen ailesi üyelerine istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Modafen Kültür ve Sanat Kulübü

2011-2012 eğitim öğretim yılı 2. döneminde kurulan Modafen Kültür ve Sanat Kulübü, Modafen ailesi üyelerine kültürel ve sanatsal aktiviteler düzenlemekte; bale, street jazz, disc jokeylik, arp, piyano, gitar, animasyon gibi derslere ek olarak yurt içi ve yurt dışı kültür gezileri, eğitici konferanslar ve öğrencilerin farklı alanlarda tecrübe kazanmasını sağlayan atölye çalışmalarını da organize etmektedir.

EduKAMP

2008-2009 eğitim öğretim yılı başında faaliyetlerine başlayan EduKamp, yurt içi ve yurt dışı eğitim olanakları sunmanın yanı sıra Modafen’in yaz kamplarını da organize etmekte, uluslararası sınavlara hazırlık desteği vermekte ve üniversiteyi yurt dışında okumak isteyen öğrencilere kişiye özgü danışmanlık sağlamaktadır.