Modafen Öğrencileri YGA Liderlik Konferansı’nda | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen Öğrencileri YGA Liderlik Konferansı’nda

Modafen, bilinçli, akademik açıdan güçlü, özgüven sahibi, sosyal ve donanımlı genç liderler yetiştirmeye devam ediyor ve bu duruma yardımcı programları destekliyor.

Daha iyi bir gelecek için sosyal, sorumlu liderler yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında kurulmuş olan YGA (Young Guru Academy) Yıldızlar Liderlik Programı, 7. 9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerimize yönelik okulumuzun konferans salonunda gerçekleşti. YGA’yı ve neden katılım gösterilmesi gerektiği anlatılırken, öğrencilerimize programa daha önceden katılanların deneyimleri izletildi. Sosyal sorumluluk projeleri dahil, daha yaşanılabilir bir dünya için çalışmalar yapılan programın içeriği ile birlikte öğrencilerimizin sosyal ortamlarını genişletebilme ve yeni bireyleri tanıyarak onlarla ortaklaşa proje üretebilme aşamasına da değinildi.

Yıldızlar Liderlik Programı (YGA) tanıtıldıktan sonra öğrencilerimiz merak ettikleri kısımları sorarak bilgi sahibi oldular ve ilgi duydukları bölümler için ön başvuruda bulundular. Lider olabilme düşüncesi ve azmi ile çalışan ve bu bağlamda çaba sarf eden tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.