Modafen Yüzme Takımı Kürsüyü Kapattı | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen Yüzme Takımı Kürsüyü Kapattı

4-6 Ağustos tarihinde Heybeliada’da gerçekleştirilen Türkiye Yüzme Federasyonu Aquamasters Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışmasına katılan tüm sporcularımız madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

450 sporcunun katıldığı yarışmalarda Aqua Youth kategorisinde 4×500 m. Açık Su Bayrak Yarışması’na katılan takım sporcularımız üstün gayretleri sonucu madalya kazandı. İrem Ertüzün, Dilara Özcan, Defne Duru Dilek, Ceyda Özcan’dan oluşan ilk takımımız ikincilik, Elif Alkış, Nisa Ekşioğlu, Rona Çetin ve Esma Alkış’tan oluşan diğer kız takımımız ise üçüncülük kazandı. Can Oğuz, Arda Toros Altuntaş, Mehmet ve Ali Külhancıoğulları kardeşlerden oluşan erkek takımımız da madalya kazandı.

Yarışmaların son gününde Burgazada’dan Heybeliada’ya yüzme yarışı yapıldı.1,5 km uzunluğundaki mesafeyi en kısa sürede tamamlayan yüzücülerimizden Defne Duru Dilek 1. Doğa Dinler 2. Nisa Ekşioğlu da 3. olarak kürsüyü kapattılar. Ayrıca Defne Duru Dilek genel klasmanda da ikinci oldu. Ayrıca Burgazada-Heybeliada parkuruna katılan yüzme antrenörümüz Sanem Dilek ikinci olarak kürsüdeki yerini aldı.

Yarışmalara katılan 12 sporcumuz ve antrenörümüzün hepsi madalya kazanarak büyük bir başarı göstermiş oldu. Modafen ailesi olarak yüzme takımımızı kutluyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.