Modafen Yüzme Takımımızdan 2 Kupa Sevinci | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen Yüzme Takımımızdan 2 Kupa Sevinci

Okul Sporları Yüzme Minikler İl Birinciliği A kategorisinde Modafen yüzme takımımız 2 kupa birden kazandı.

7-8-9 Mayıs tarihlerinde 570 sporcunun katıldığı İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği Yüzme Yarışmalarında Modafen Yüzme Takımı sporcularımız kızlarda 74 takım içerisinde 2. erkek takımımız ise 81 takım içerisinde 3. olarak kupa sahibi oldu.

Sporcularımızdan Doruk Seyis, 50 metre sırtüstünde 130 rakibi arasından 2. olarak gümüş madalya, 100 metre sırtüstünde 40 rakibi arasından 4. olarak bronz madalya kazandı.

Begüm Köksaldı, Zeynep Ekşioğlu, Selin Tacer ve Defne Pekin’den kurulu bayrak takımımız 4×50 metre serbest ve 4×50 metre karışık bayrak yarışlarında 2. olarak gümüş madalya kazandılar.

Sarp Özkan, Doruk Seyis, Emre Tacer ve Kerem Berktaş’tan kurulu bayrak takımımız ise 4×50 metre serbest ve 4×50 metre karışık bayrak yarışlarında 2. olarak gümüş madalya kazandı.

Modafen Ailesi olarak kızlarda ve erkeklerde kupa kazanan 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz Alperen Delibalta, Anıl İnal, Defne Pekin, Demir Özdemir, Demir Sanlılar, Doruk Akgül, Doruk Seyis, Doruk Yüksek, Emre Tacer, Gökçe Begüm Köksaldı, Kerem Berktaş, Mayra İpekçioğlu, Melis Öksüz, Mert Öksüz, Sarp Özkan, Selin Tacer, Sema Zeynep Bozoğlan Zeynep Ekşioğlu’nu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.