Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi’nin İlki Gerçekleşti | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen’de A–Tipi Söyleşi Serisi’nin İlki Gerçekleşti

Modafen’de, A-Tipi Söyleşi Serisi’nin ilki mayıs ayında gerçekleştirildi.

Okul Kurucumuz Fatih Kanberoğlu’nun moderatörlüğünü üstlendiği söyleşi, sınava hazırlık süreçlerini Modafen’de tamamlayarak akademik başarılarını üst seviyede tutan ve bununla birlikte spor, sanat ve bilişim gibi dallarda da başarılar elde etmiş 3 mezunumuz ve eğitimine Modafen’de devam eden 1 öğrencimiz ile gerçekleştirildi. Konuklarımız Artun Miskciyan, Eylül Bulut, Sinan Kunkut ve Berkay Yılmaz akademik hayatlarında elde ettiği başarıları ile birlikte seçmiş oldukları diğer alanlarda da kendilerini kanıtladıkları başarılarını bir arada götürebilmeyi anlattı.

Her nerede olursa olsun kendisini, ailesini ve ülkesini başarıyla temsil edebilecek, yeniliklere adapte olabilen ve istekli öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen A-Tipi Eğitim Sistemini hayata geçiren söyleşimiz, öğrencilerimizin ilgisi ve memnuniyeti ile son buldu.

Modafen Ailesi olarak daima yanlarında olduğumuz, elde ettikleri kazanımların heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte paylaştığımız öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının hayatları boyunca artarak devam etmesini diliyoruz.