Modafen’de Girişimcilik Haftası Heyecanı | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafen’de Girişimcilik Haftası Heyecanı

Her yıl okulumuzda düzenlenen “Girişimcilik Haftası Etkinliği” kapsamında, bu yıl yine alanında uzmanlaşmış girişimci konuklarımızı misafir ettik.

Girişimcilik Haftası etkinliklerimizde bu seneki konuklarımız Çiğdem Koçum, Serman Demir, Neslihan Kılıç, Hüseyin Mert ve Ömürden Sezgin’di. Konuklarımız ile iş hayatı, liderlik ve girişimcilik gibi birçok konuya değinildi. Öğrencilerimiz kendilerine rol model olabilecek kişilerin hikâyelerini birinci ağızdan dinleme şansına sahip olurken, liderlik konusundaki özgüvenlerini ön plana çıkarttı. Sektörlerinde lider kurumlardan gelen girişimci konuklarımız yaptıkları yeniliklerle şirketlerine rekabet avantajı sağlayan uygulamaları, yön gösterici deneyimlerini ve mevcut stratejileri sorgulatacak yeni trendleri öğrencilerimize aktardı.

Hayata bir girişimci olarak atılmayı planlayan, söyleşiye katılan tüm öğrencilerimize ve konferansımıza katılım göstererek bizleri onurlandıran Çiğdem Koçum, Serman Demir, Neslihan Kılıç, Hüseyin Mert ve Ömürden Sezgin’e Modafen ailesi olarak teşekkür ederiz.