Modafenli Yüzücülerimizin Madalya Sevinci | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Modafenli Yüzücülerimizin Madalya Sevinci

Modafen 11-12 yaş yüzme takımımız Türkiye Yüzme Federasyonu Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Grup Yarışması’nda 14 madalya kazandı.

12-14 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılan ve 509 sporcunun kulaç attığı Türkiye Yüzme Federasyonu Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Grup Yarışması’na katılan sporcularımız yine başarılı sonuçlar aldı.

Beylikdüzü Yüzme Havuzu’nda üç gün boyunca süren yarışlarda sporcularımızın tümü madalya barajlarını geçerek kürsüdeki yerlerini aldı. Sporcularımızdan Can Oğuz, 50 metre serbesti 30;53′lük derecesiyle yüzerek 95 sporcu içerisinden ikinci oldu. Ayrıca Can Oğuz, 100 metre serbesti 1:09;84′de yüzerek 66 sporcu içerisinden büyük bir başarı elde ederek üçüncülüğe uzandı. Aras Asrak ise 400 metre serbesti 5:14;46′da yüzerek 43 sporcu arasından üçüncülüğü elde etti. Son olarak Can Oğuz, Bartu Can, Emir Elyakim ve Aras Asrak’tan oluşan 4×100 metre serbest bayrak takımımız üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Modafen ailesi olarak yarışmalara katılarak büyük başarı gösteren ve madalya kazanan öğrencilerimiz Ahmet Eren Okumuş, Ali Külhancıoğulları , Aras Asrak, Bartu Can, Can Oğuz, Cansu Aktaş , Cem Berktaş, Ela Özkan, Emir Elyakim, Mehmet Külhancıoğulları, Şadi Demir Nokay, Tuna Yılmaz ve Zeynep Kesim’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.