Öğrencilerimiz Teknolojiyle Yaratıcılıklarını Konuşturdu | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Öğrencilerimiz Teknolojiyle Yaratıcılıklarını Konuşturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yaşları 7,5 ile 13 arasında değişen, Modafen öğrencilerinin de içerisinde yer aldığı 15 çocuk iPad ve Apple Pencil ile kendi portrelerini çizdi.

“iPad ile Benim Portrem” adlı çalışmalarında çocuklar iPad’in çok yönlülüğüyle kendi hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Böylece ortaya birbirinden keyifli 16 otoportre çıktı. ApplePencil ile iPad üzerinde sınırsız kâğıt, rengârenk ve hiç bitmeyen boyalarla çizim yapan çocukların bazıları kendini sevgiyle beslediği ev hayvanın yanında ya da en sevdiği çiçeklerle çizerken bazıları da hayal ettiği mesleği portresinde yansıttı. Okulumuzun 3C sınıfı öğrencilerinden Efe Nalbantoğlu ve 6D sınıfı öğrencilerinden Nil Turnaoğlu’nun da çalışmaları yazılı basın ve görsel basın başta olmak üzere ulusal kanal reklamlarında ve billboardlarda yer alıyor.

Modafen olarak hayallerini, sevgilerini ve duygularını sanatla, yansıtan öğrencilerimiz Efe Nalbantoğlu ve Nil Turnaoğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Efe Nalbantoğlu


Nil Turnaoğlu

download