Yüzücülerimiz ENKA’dan Madalyalarla Döndü | Modafen

Bir kez Modafenli,
Her zaman Modafenli.

Yüzücülerimiz ENKA’dan Madalyalarla Döndü

11 Ağustos Cumartesi günü Enka Spor Kulübü’nün davetlisi olarak 32. Sadi Gülçelik 8-9-10 Yaş Yüzme Yarışmasına Modafen olarak katılım sağladık.

11 kulüpten 250 sporcunun kulaç attığı yarışmalarda sporcularımız başarılı sonuçlarıyla madalya kazandı. Defne Pekin; 8 yaş kızlar kategorisinde 19 rakibi arasından 50 metre serbestte birincilik, 50 metre sırtüstünde üçüncülük madalyası kazandı. Doruk Seyis; 9 yaş erkekler kategorisinde 50 metre sırtüstünde 31 rakibi arasından birinciliğe uzandı. Can Oğuz; 10 yaş erkekler kategorisinde 50 metre sırtüstünde 29 rakibi arasından ikincilik, 50 metre serbestte ise 40 rakibi arasından yine ikincilik kazandı. 8×50 metre serbest bayrak yarışında ise takımımız ikinci olarak kürsüdeki yerini aldı. Bayrak takımımızda Can Oğuz, Aras Asrak, Deniz Bilsel, Bartu Can, Doruk Seyis, Doruk Yüksek, Kerem Berktaş ve Defne Pekin yer aldı.

Modafen ailesi olarak son 2 senedir İstanbul şampiyonluğunu elinden bırakmayan ve başarıları sırasıyla kucaklayan alt yapı yüzücülerimizi kutluyoruz.